Skip to content

Jaki rodzaj płytek wybrać do łazienki?

Podczas wyboru płytek przemyśl dokładnie wszystkie aspekty, które dadzą w rezultacie najlepszy efekt. Rynek oferuje bardzo szeroki wybór płytek, z łatwością każdy znajdzie wymarzony kształt oraz wielkość. Jednak czasem w nadmiarze można się zgubić i ostateczna decyzja może przysporzyć wielu rozterek. Podczas wyboru najlepiej jest przemyślenie swoich priorytetów i wiedzieć, że kafelki oraz glazura mają nie tylko dobrze się prezentować, ale również być funkcjonalne. Firma z Otwocka dba o wszystkie potrzeby klienta i współpracując z wykwalifikowanymi pracownikami wspiera w podjęciu najlepszej decyzji. W ofercie oprócz płytek i glazury posiadają także terakotę, znaną już z czasów starożytności i to jawnie pokazuje, że moda wraca. Podobnie jak glazura, gres jest rodzajem płytek ceramicznych, które doskonale pasują do pomieszczeń, takich jak łazienka.

Wpis powstał w oparciu o informacje ze strony firmy Interkeram.

Wybierz to co najlepsze

Każdy klient, wybierając płytki ma wiele możliwości, takich jak wzór, materiał oraz kolor. Sklep z Halinowa dokłada wszelkich starań, by sprzedawany przez niego produkt był stworzony z wysokiej jakości materiałów. Powszechnym czynnikiem wyboru płytek przez wiele osób jest ich niepodważalna estetyka, która z łatwością może poprawić wygląd każdego wnętrza. Jednak priorytetem jest dopasowanie ich do stylu wnętrza, w którym będą ułożone. Jest to kluczowe, ponieważ, dbając o odpowiednią kolorystykę i plan wykonania mamy możliwość stworzenia czegoś wyjątkowego. Jeżeli zależy Ci na optycznym powiększeniu, to dobrą decyzją będą jasne płytki oraz glazura, jednak, jeśli chcesz dodać klimatu, to zdecyduj się na ciemne.

Co wybrać – glazura czy płytki?

W Sulejówku dostaniesz także glazury, które nadają troszkę innego efektu, niż płytki. Ten rodzaj wykończenia produkuje się w wyniku zmieszania gliny, piasku i talk. Są często także nazywane płytkami ceramicznymi. Jest to często spotykany sposób na dekorację ścian, ponieważ jest przyjazny dla portfela i długo się utrzymuje oraz tworzy ładny dla oka efekt. Są przeznaczone także do łazienki ze względu na wodoodporność. Także w tej sytuacji podczas podejmowania decyzji co do kształtu i koloru mamy wiele możliwości.