Skip to content

Jakie łazienki są teraz w modzie?

Zapoznaj się z trendami i nowymi rozwiązaniami

Nie można zaprzeczyć, że łazienka jest jednym z pomieszczeń, na których powinniśmy skupić się na samym początku, jeśli stawiamy dom lub planujemy remont. Z racji tego, że trendy stale się zmieniają, warto położyć nacisk na kilka najbardziej kluczowych kwestii, o jakich należy pamiętać podczas wyboru wyposażenia do łazienki.

Wybierz odpowiednie kolory

Przede wszystkim kluczowa jest ogólna kolorystyka i stylistyka. W ostatnich latach bardzo modne stały się jednolite, ciemne barwy. Na pewno będą odpowiadać one za niezwykły klimat łazienki w połączeniu z kolorowymi umywalkami, które również w ostatnim czasie święcą triumfy popularności. Jeśli chcesz zobaczyć jakie kolory ceramiki i glazury są teraz najmodniejsze, zajrzyj do http://www.interkeram.pl/

Baterie i krany – ich jakość jest bardzo ważna

Należy zwrócić jednak uwagę również na funkcjonalność. Ważna będzie dobrej jakości armatura łazienkowa, która spełni wszystkie wymagania członków rodziny. Wiele osób poleca ostatnio baterie Ferro oraz innych cenionych producentów – decydując się na ich nabycie, zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że jakość ich wykonania jest nie do przecenienia.

Funkcjonalna wanna

Baterie Ferro to jednak nie wszystko. Istotne jest również wybranie odpowiedniej wanny, o ile przestrzeń nam na to pozwala. Aktualnie największą popularnością cieszą się wanny wolnostojące, a więc takie, które bezpośrednio nie przywierają do ściany i nie wpasowują się w róg łazienki – mogą za to stać na samym środku pomieszczenia.